
Горщик (Високий) для розсади 7 л з отворами
43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25ГКВХ7Л
+380 (67) 673-10-21
Мирон ( КиевСтар )- +380 (98) 210-10-20Олег ( КиевСтар )
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий Високий горщик із дренажними отворами на дні 7 л.
Призначений для вирощування троянд, винограду, фундука, кліматісу тощо.
Розміри:
Верхній Діаметр - 22 см
Нижній діаметр - 16,5 см
Висота - 25 см
Матеріал - щільний пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Встановлення | Підлогова |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Дренажні отвори | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 220 см |
| Висота | 250 см |
| Об`єм | 7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 7 л |
| Горщики круглі | Горщики круглі |
| Верхній дамтр | 22 см |
| Нижгій діаметр | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴


