Пластиковий квадратний горщик з дренажними отворами на дні- високий 2л.
Розміри:
Верхній розмір -12х12 см
Нижній розмір -9х9 см
Висота -21 см
Матеріал- щільний пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Встановлення | Балконна, Підлогова |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Дренажні отвори | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 195 см |
| Об`єм | 2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 2 літри |
| Горщики круглі | Горщики квадратні |
| Верхній дамтр | 12х12 см |
| Нижгій діаметр | 9х9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,90 ₴


