Тарілка підставка (блюдце) під горщик діаметром 30 см
Розміри:
Діаметр верхній - 300 мм
Діаметр нижній - 280 мм
Висота - 45 мм
Дана підставка може бути використана для горщиків наступного розміру:
- Горщик круглий стандартний – 10л , 12л, 15л,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Піддон для горщика/вазона |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Встановлення | Підлогова |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Дренажні отвори | Ні |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 300 см |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Висота | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тарілки | Підставна |
| Горщики круглі | Підставки-миски під горщики |
| Нижгій діаметр | 28 см |
| Верхній дамтр | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴




