
Горщик для розсади квадратний Р9 (500 мл з отворами) Чорний
2,99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 160РЗГКP9
+380 (67) 673-10-21
Мирон ( КиевСтар )- +380 (98) 210-10-20Олег ( КиевСтар )
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадратний горщик для розсади Р9 з отворами 500 мл. Чорний
Розміри:
Верхній розмір -9х9 см
Нижній розмір -7х7 см
Висота -9 см
Матеріал- щільний пластик
Мінімальне замовлення 100 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Встановлення | Підлогова |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Дренажні отвори | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 90 см |
| Висота | 90 см |
| Об`єм | 0.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 500 мл |
| Горщики круглі | Горщики квадратні |
| Верхній дамтр | 9х9 см |
| Нижгій діаметр | 7х7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,99 ₴



