
Горщик-миска для хризантем 3 л-22 см (теракот) Україна
15,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101ХГМ22
+380 (67) 673-10-21
Мирон ( КиевСтар )- +380 (98) 210-10-20Олег ( КиевСтар )
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горшки-миски для хризантем 3л-22 см (теракот)
Розміри:
Верхній Діаметр - 22 см
Нижній діаметр - 18 см
Висота - 10 см
Матеріал - щільний пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Встановлення | Балконна, Підлогова |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Теракотовий |
| Дренажні отвори | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 220 мм |
| Висота | 10 мм |
| Об`єм | 3 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 3 л |
| Горщики круглі | Горщики миски для хризантем |
| Верхній дамтр | 22 см |
| Нижгій діаметр | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,90 ₴




